Navštívil som kúpele Trenčianske Teplice - recenzia na hotel Krym

Značky

Recenzia - V septembri 2015 som absolvoval pobyt v novo zrekonštruovanom hotely Krym v krásnom kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Potešte sa z mojich dojmov :-).

 

Parkovanie – na normálnom parkovisku nebolo miesto, celý pobyt som parkoval na polo-stavenisku, s bežným autom by som sa tam neodvážil, ale Kia Sportage s vyšším podvozkom to zvládla. Trošku nedotiahnuté, ale aspoň bolo auto väčšiu dňa v tieni.

Ako som tam kráčal do hotela, rozmýšľal som či sa stretnem s nevrlosťou personálu, ako je to občas v Piešťanoch. V Piešťanoch sa raz za čas stane že pri masáži sa dozviete aký má masér malý plat. Teta pri bazéne vám na otázku Ako sa máte? odpovie: Zle. A pán na vaniach vám porozpráva ako by najradšej z kúpelov odišiel. Blbá nálada prejde aj na pacienta a celé je to zlé.

A veru hneď po príchode na recepciu som si vypočul živú diskusiu recepčných o tom, ako veľa hodín odpracovali tento mesiac, že už to nebude pani recepčná akceptovať a chvílku som si aj počkal pokiaľ na mňa prišiel rad. No, to som po príchode do kúpelov nechcel počuť. Apropó, zopakovalo sa to aj pri vaniach a prišlo mi to že by mal niekto hlavne robiť lepšie rozpisy práce pre zamestnancov kúpeľov!

Izba – veľká, pekná, kvalitne zrekonštruovaná. Oveľa väčšia ako v Piešťanoch (a to stojí v Piešťanoch 2x viac...). Bol som naozaj milo prekvapený vybavením izby, veľkou postelou. Prvý krát som v kúpeloch videl oddelené wc od kúpeľne. V kúpeľni pekné veľké zrkadlá. V izbe veľa odkladacích priestorov. Krásny veľký balkón, na balkóne veľký sušiak na prádlo. Krásny výhľad. Chýba klimatizácia, nechápem prečo nedajú pri rekonštrukcii klímu . Dobré pokrytie wifi na izbách. V každom prípade super izba!

Čo ma zarazilo sú nedotiahnuté detaily v spoločných priestoroch. Sme na Slovensku, detaily sa neriešia, hoc keby som bol ja riaditeľ tak by som to tak nenechal. Príklady:

Na chodbách sú káble do modemov na wifi, hrôza, na každej chodbe x takýchto dier v stene:

Obitý výťah. V novo zrekonštruovanom hotely som to nečakal. Stačilo by zatrieť farbou:

Cestou schodmi do jedálne si môžete pozrieť výstavu odpadu po rekonštrukcii, všimnite si zničený vozík:

Hotelový bazén:

Hotel Krym má krásny veľký bazén s čistou vodou. Čistotu vody a bazénu musím veľmi pochváliť, to sa len tak nevidí. Ale, zas tie detaily. Naozaj to nechápem, to nikto z manažmentu kúpelov nevidí? Obrovská investícia do čistoty bazénu je zmazaná nedotiahnutými detailami.

V prezliekarňach staré hrdzavé skrinky (to platí pre oba vstupy):

 

Na WC voľne položená rozbitá lampa. Predstavte si že to uvidí vaše dieťa :-(.

Vstup do WC – plesnivá hnusná zárubňa:

 

Zatiaľ tolko, keď budem mať chvílu čas, ešte článok dokončím.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info